Uudised

 • 17. Dets 2018 Peetri Keskus sai nurgakivi

  Ettevõtja Vjatšeslav Leedo, Rae vallavanem Mark Võrklaev, Maik Teiv Compakt kinnisvarast ja ehitaja Nordeconi esindaja Reedik Raudla panid nurgakivi Peetri Keskusele. Peetri Keskus avatakse enne järgmise aasta lõppu.

 • 13. Dets 2018 Valmaotsa-Kärevere lõigule 2+1 möödasõidualade ehitamine

  Valmaotsa-Kärevere lõigu infoleht

 • 26. Sept 2018 Nordeconi Kalda kodu kortermajade igast kodust avaneb kaunis vaade Emajõe luhale

  Nordecon projekteerib ja ehitab Tartusse kolm 10 korteriga korterelamut aadressile Aruküla tee 2, 4 ja 6. Projekti nimi Kalda kodu on inspireeritud asukohast reljeefsel Emajõe luha kaldal. Kalda kodu kortermajad on moodsa vormiga, projekteerimisel on arvestatud pinnavormide ja ilmakaartega, majad on B-energiaklassi madalenergiamajad.

 • 17. Sept 2018 Nordecon ja Haven Kakumäe pidasid Lesta 10 kortermajade sarikapidu

  Nordecon AS ja Haven Kakumäe OÜ pidasid Haven Kakumäe jahisadama kõrval asuvate Lesta 10 kortermajade sarikapidu. 3-korruselised kortermajad on saavutanud oma maksimumkõrguse, majad valmivad 2019. aasta kevadeks.  

   

 • 13. Sept 2018 Nordecon ja Riigi Kinnisvara AS allkirjastasid lepingu Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ehituseks

  Nordecon AS ja Riigi Kinnisvara Aktsiaselts allkirjastasid lepingu Kohtla-Järvele tulevase riigigümnaasiumi hoone ehituseks. Uus koolihoone on planeeritud liginullenergiahoonena. 2 800 ruutmeetri suurune gümnaasiumihoone ehitatakse endise Kohtla-Järve Pärna Põhikooli hoone asemele aadressil Pärna tänav 47. Koolihoone valmib järgmise aasta suvel ning alustab tegevust 1. septembril 2019.Projekti ehitusmaksumus on 4,347 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 12. Sept 2018 Nordecon ehitab Tartu maantee Pikknurme-Puurmani lõigule 2+1 möödasõidualad

  Maanteeamet ja Nordecon AS sõlmisid lepingu põhimaantee nr 2 ehk Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee kilomeetritel 142,2–146,9 asuvale Pikknurme-Puurmani lõigule 2+1 möödasõidualade ehituseks. Tööde maksumus on 4,77 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 12. Sept 2018 Nordeconil valmis Pärnus Metsä Woodi tehase ehitus

  Nordecon AS lõpetas Pärnus Kase tänav 17 Metsä Woodi vineeritehase ehitustööd tähtaegselt. Ehitustöödega alustati aprillis 2017, Nordecon on hoone tellijale üle andnud ning tehas alustanud tööd.

 • 11. Sept 2018 Nordecon ehitab Pro Kapitalile Tondile kolm uut kortermaja

  Nordecon AS ja AS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte OÜ Marsi Elu allkirjastasid lepingu, mille järgi ehitab Nordecon Kristiine City arenduspiirkonnas Sammu tänavale kolm kortermaja ning poolmaa-aluse parkla. Ehituslepingu maksumus on ligi 8 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 10. Sept 2018 Nordecon projekteerib ja ehitab Sauele 3-korruselise kortermaja

  Nordecon AS ja Kinnistu S OÜ allkirjastasid lepingu, mille järgi ehitab Nordecon Saue linna Kuuseheki tn 52 kortermaja. Ehituslepingu maksumus on 3,5 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 30. Juuli 2018 Nordecon AS hakkab ehitama uut korterelamut

  Nordecon AS ja Valge 16 OÜ allkirjastasid lepingu korterelamu projekteerimis- ja ehitustöödeks. Aadressile Valge tn 16 rajatakse viiekordne korterelamu. Projekti ehitusmaksumus on 6,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.