Uudised

 • 07. Märts 2019 Nordeconi tütarfirma SweNCN sõlmis Rootsis viie kortermaja ja ühe paarismaja ehituseks

  SweNCN sõlmis lepingu Rootsi kinnisvaraarendaja Aros Bostad Stockholmi Bromma linnaossa viie kortermaja ja ühe paarismaja ehituseks. Kokku 51 korteriga arendus kannab nime Nockebyn. Lepingu maksumus on 11,7 mln eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 28. Veebr 2019 Sisekaitseakadeemia ja Tartu Ülikool sõlmivad ühise lepingu Narva õppe- ja majutushoone ehituseks

  Neljapäeval, 28. veebruaril 2019 sõlmivad Sisekaitseakadeemia ja Tartu Ülikool ehitusfirmaga Nordecon lepingu Narva õppekeskuse ehitamiseks. Õppe-, treeningu- ja majutushoonet hakkavad peale kadettide kasutama ka Politsei- ja Piirivalveameti teenistujad ning Tartu Ülikooli Narva kolledži tudengid. Lisaks tuleb hoone juurde spordikompleks koos ujulaga, mis on avatud ka linnarahvale.

 • 22. Veebr 2019 Nordecon andis Sisekaitseakadeemia uue õppehoone tellijale üle

  21. veebruaril andis Nordecon Sisekaitseakadeemiale üle uue õppehoone Tallinnas, aadressil Kase tänav 61. Betoonist ja klaasist kokku rohkem kui 12 000 ruutmeetrine hoone on vanast õppehoonest kolm korda säästlikum ning pakub siseturvalisuse õppeks moodsat ja funktsionaalset keskkonda. Uue maja pidulik avamine toimub täna, 22. veebruaril.

 • 13. Veebr 2019 Sauel valmis 48 korteriga A-klassi energiamärgisega kortermaja

  Nordecon andis Estmak Capital OÜ-le üle esimese kortermaja Sauel, aadressil Kuuseheki 50.Projekti arendaja Estmak Capital on esimestele klientidele juba võtmed üle andnud.Kuuseheki elurajooni kortermajad on kolmekorruselised energiatõhusad, A-klassi energiamärgisega elumajad. Kuuseheki 50 elumaja projekteerimis- ja ehitusmaksumuseks kujunes 4 miljonit eurot. Nordecon jätkab Kuuseheki 52 maja ehitust, mis valmib 2019. aasta novembri lõpuks.

 • 04. Veebr 2019 Nordecon ehitab Jõhvi sõjaväelinnakusse 300-kohalise kasarmu

  Nordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu Jõhvi sõjaväelinnaku kasarmu projekteerimis- ja ehitustöödeks. Ehitustööd hõlmavad ka nõrkvoolusüsteemide projekteerimist ja ehitustöid, staabihoone rekonstrueerimistöid ja Sirgala telkimisala parendustöid. Lepingu maksumus on 4,6 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 31. Jaan 2019 30. tegevusaastat tähistava Nordeconi juhid: ehitusvaldkonna tänane peamine väljakutse on digilahenduste kasutuselevõtt

  1989. aastal asutatud ehituskontsern, toonase nimega SRV Eesti Ehitus (kandnud ka nime Eesti Ehitus), tähistab 2019. aastal 30. tegutsemisaastat. Nordecon on 30 aastaga kasvanud üheks Eesti ehitusturu liidriks, mis pakub kvaliteetset ja kompleksset projekteerimis- ja ehitusteenust nii äri-, tööstus- ja ühiskondlike hoonete püstitamisel kui ka taristu alal. Lisaks on Nordecon omaarendusena rajanud kodu kokku ligi 1000 perele. Tänaseks suurimaks väljakutseks ehitussektoris peavad Nordeconi juhid kõiki protsesse hõlmavate digilahenduste kasutuselevõttu.

   

 • 14. Jaan 2019 Nordecon ehitab Tapale 10 miljoni eest komplekteerimisala

  Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid töövõtulepingu Tapa kaitseväelinnakusse komplekteerimisala ehituseks. Tööd algavad 2019. aasta jaanuaris ja tööde üleandmine on planeeritud 2020. aasta jaanuari. Lepingu maksumus on 10,7 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

   

 • 04. Jaan 2019 D-terminalis peeti sarikapidu

  2018. aasta juunikuus alustas Nordecon AS Tallinna Sadamale kuuluva D-terminali hoone rekonstrueerimise ja laiendamisega. Tänaseks on D-terminali ehitustegevus jõudnud etappi, mil hoone saavutanud oma planeeritud kõrguse. Reedel, 4. jaanuaril peeti traditsioonilist sarikapidu ja võeti maha pärg, et ehitusega edasi minna.

   

   

 • 17. Dets 2018 Peetri Keskus sai nurgakivi

  Ettevõtja Vjatšeslav Leedo, Rae vallavanem Mark Võrklaev, Maik Teiv Compakt kinnisvarast ja ehitaja Nordeconi esindaja Reedik Raudla panid nurgakivi Peetri Keskusele. Peetri Keskus avatakse enne järgmise aasta lõppu.

 • 13. Dets 2018 Valmaotsa-Kärevere lõigule 2+1 möödasõidualade ehitamine

  Valmaotsa-Kärevere lõigu infoleht