Uudised

 • 03. Apr 2019 Nordecon alustab pärast talvist pausi Pikknurme-Puurmani lõigu 2+1 möödasõidualade ehitust

  Sellest nädalast alustas Nordecon AS pärast talvist pausi põhimaantee 2 Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa km 142,2-146,9 Pikknurme-Puurmani lõigul 2+1 möödasõidualade ehitust. Tööd toimuvad kokku 4,7 km pikkusel teelõigul ja kestavad 2019. aasta aprillist kuni detsembrini.

 • 26. Märts 2019 BIMsummit uurib, milline on ehitussektori potentsiaal Eesti järgmiseks e-edulooks

  Kolmandat korda toimuval Eesti suurimal digitaalehituse valdkonna konverentsil BIMsummit 2019 astuvad üles mudelprojekteerimise eksperdid Eestist ja välismaalt. Konverentsil tutvustatakse nii Eesti kui teiste riikide uuenduslike lahendustega BIM-projekte. Peaesineja David Glennon, Suurbritannia BIM-ekspert, tutvustab riigi võimalusi karmimate nõuetega sektori arengut kiirendada. Eesti kogemuslugudes tutvustatakse nii hoonete kui infraehituse valdkonna projekte.

   

 • 25. Märts 2019 Nordeconi tütarfirma SweNCN sõlmis lepingu Uppsalas kortermaja ehituseks

  SweNCN sõlmis lepingu BRF Prefekteniga Uppsalasse Prefektgatan 8 6-korruselise kortermaja ehitamiseks. Kortermaja asub Rosendalis, uues rajatavas elurajoonis Uppsala keskuse lähedal.Lepingu maksumus on 9,4 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

   

 • 13. Märts 2019 Nordecon ja Kohtla-Järve Linnavalitsus sõlmisid lepingu Kohtla-Järvele spordi- ja tervisekeskuse ehitamiseks

  Nordecon AS ja Kohtla-Järve Linnavalitsus sõlmisid lepingu Kohtla-Järve spordi- ja tervisekeskuse ehitamiseks Järveküla tee 41 kinnistule Kohtla-Järve linnas, Järve linnaosas. Ehitustööd algavad aprillis 2019 ja hoone valmib kahe aastaga. Lepingu maht on ligi 11 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks. Maakondliku tähtsusega objekt rajatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasfinantseerimisel.

 • 08. Märts 2019 Nordecon ehitab Rotermanni kvartalisse ärihoone R6

  Nordecon AS ja R6 Arendus OÜ sõlmisid lepingu Rotermann City’sse uue seitsmekorruselise ärihoone ehitamiseks. Märtsis algavad Rotermanni 6 kinnistul ehitustööd – uus hoone on Narva mnt ja Viru Keskuse poolt tulijaile värav ja peasissepääs Rotermanni kvartalisse. Projekti maksumus on 15,8 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks, maja valmib veebruaris 2021.

 • 07. Märts 2019 Nordeconi tütarfirma SweNCN sõlmis Rootsis viie kortermaja ja ühe paarismaja ehituseks

  SweNCN sõlmis lepingu Rootsi kinnisvaraarendaja Aros Bostad Stockholmi Bromma linnaossa viie kortermaja ja ühe paarismaja ehituseks. Kokku 51 korteriga arendus kannab nime Nockebyn. Lepingu maksumus on 11,7 mln eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 28. Veebr 2019 Sisekaitseakadeemia ja Tartu Ülikool sõlmivad ühise lepingu Narva õppe- ja majutushoone ehituseks

  Neljapäeval, 28. veebruaril 2019 sõlmivad Sisekaitseakadeemia ja Tartu Ülikool ehitusfirmaga Nordecon lepingu Narva õppekeskuse ehitamiseks. Õppe-, treeningu- ja majutushoonet hakkavad peale kadettide kasutama ka Politsei- ja Piirivalveameti teenistujad ning Tartu Ülikooli Narva kolledži tudengid. Lisaks tuleb hoone juurde spordikompleks koos ujulaga, mis on avatud ka linnarahvale.

 • 22. Veebr 2019 Nordecon andis Sisekaitseakadeemia uue õppehoone tellijale üle

  21. veebruaril andis Nordecon Sisekaitseakadeemiale üle uue õppehoone Tallinnas, aadressil Kase tänav 61. Betoonist ja klaasist kokku rohkem kui 12 000 ruutmeetrine hoone on vanast õppehoonest kolm korda säästlikum ning pakub siseturvalisuse õppeks moodsat ja funktsionaalset keskkonda. Uue maja pidulik avamine toimub täna, 22. veebruaril.

 • 13. Veebr 2019 Sauel valmis 48 korteriga A-klassi energiamärgisega kortermaja

  Nordecon andis Estmak Capital OÜ-le üle esimese kortermaja Sauel, aadressil Kuuseheki 50.Projekti arendaja Estmak Capital on esimestele klientidele juba võtmed üle andnud.Kuuseheki elurajooni kortermajad on kolmekorruselised energiatõhusad, A-klassi energiamärgisega elumajad. Kuuseheki 50 elumaja projekteerimis- ja ehitusmaksumuseks kujunes 4 miljonit eurot. Nordecon jätkab Kuuseheki 52 maja ehitust, mis valmib 2019. aasta novembri lõpuks.

 • 04. Veebr 2019 Nordecon ehitab Jõhvi sõjaväelinnakusse 300-kohalise kasarmu

  Nordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu Jõhvi sõjaväelinnaku kasarmu projekteerimis- ja ehitustöödeks. Ehitustööd hõlmavad ka nõrkvoolusüsteemide projekteerimist ja ehitustöid, staabihoone rekonstrueerimistöid ja Sirgala telkimisala parendustöid. Lepingu maksumus on 4,6 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.