Uudised

 • 04. Veebr 2019 Nordecon ehitab Jõhvi sõjaväelinnakusse 300-kohalise kasarmu

  Nordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu Jõhvi sõjaväelinnaku kasarmu projekteerimis- ja ehitustöödeks. Ehitustööd hõlmavad ka nõrkvoolusüsteemide projekteerimist ja ehitustöid, staabihoone rekonstrueerimistöid ja Sirgala telkimisala parendustöid. Lepingu maksumus on 4,6 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 31. Jaan 2019 30. tegevusaastat tähistava Nordeconi juhid: ehitusvaldkonna tänane peamine väljakutse on digilahenduste kasutuselevõtt

  1989. aastal asutatud ehituskontsern, toonase nimega SRV Eesti Ehitus (kandnud ka nime Eesti Ehitus), tähistab 2019. aastal 30. tegutsemisaastat. Nordecon on 30 aastaga kasvanud üheks Eesti ehitusturu liidriks, mis pakub kvaliteetset ja kompleksset projekteerimis- ja ehitusteenust nii äri-, tööstus- ja ühiskondlike hoonete püstitamisel kui ka taristu alal. Lisaks on Nordecon omaarendusena rajanud kodu kokku ligi 1000 perele. Tänaseks suurimaks väljakutseks ehitussektoris peavad Nordeconi juhid kõiki protsesse hõlmavate digilahenduste kasutuselevõttu.

   

 • 14. Jaan 2019 Nordecon ehitab Tapale 10 miljoni eest komplekteerimisala

  Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid töövõtulepingu Tapa kaitseväelinnakusse komplekteerimisala ehituseks. Tööd algavad 2019. aasta jaanuaris ja tööde üleandmine on planeeritud 2020. aasta jaanuari. Lepingu maksumus on 10,7 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

   

 • 04. Jaan 2019 D-terminalis peeti sarikapidu

  2018. aasta juunikuus alustas Nordecon AS Tallinna Sadamale kuuluva D-terminali hoone rekonstrueerimise ja laiendamisega. Tänaseks on D-terminali ehitustegevus jõudnud etappi, mil hoone saavutanud oma planeeritud kõrguse. Reedel, 4. jaanuaril peeti traditsioonilist sarikapidu ja võeti maha pärg, et ehitusega edasi minna.

   

   

 • 17. Dets 2018 Peetri Keskus sai nurgakivi

  Ettevõtja Vjatšeslav Leedo, Rae vallavanem Mark Võrklaev, Maik Teiv Compakt kinnisvarast ja ehitaja Nordeconi esindaja Reedik Raudla panid nurgakivi Peetri Keskusele. Peetri Keskus avatakse enne järgmise aasta lõppu.

 • 13. Dets 2018 Valmaotsa-Kärevere lõigule 2+1 möödasõidualade ehitamine

  Valmaotsa-Kärevere lõigu infoleht

 • 26. Sept 2018 Nordeconi Kalda kodu kortermajade igast kodust avaneb kaunis vaade Emajõe luhale

  Nordecon projekteerib ja ehitab Tartusse kolm 10 korteriga korterelamut aadressile Aruküla tee 2, 4 ja 6. Projekti nimi Kalda kodu on inspireeritud asukohast reljeefsel Emajõe luha kaldal. Kalda kodu kortermajad on moodsa vormiga, projekteerimisel on arvestatud pinnavormide ja ilmakaartega, majad on B-energiaklassi madalenergiamajad.

 • 17. Sept 2018 Nordecon ja Haven Kakumäe pidasid Lesta 10 kortermajade sarikapidu

  Nordecon AS ja Haven Kakumäe OÜ pidasid Haven Kakumäe jahisadama kõrval asuvate Lesta 10 kortermajade sarikapidu. 3-korruselised kortermajad on saavutanud oma maksimumkõrguse, majad valmivad 2019. aasta kevadeks.  

   

 • 13. Sept 2018 Nordecon ja Riigi Kinnisvara AS allkirjastasid lepingu Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ehituseks

  Nordecon AS ja Riigi Kinnisvara Aktsiaselts allkirjastasid lepingu Kohtla-Järvele tulevase riigigümnaasiumi hoone ehituseks. Uus koolihoone on planeeritud liginullenergiahoonena. 2 800 ruutmeetri suurune gümnaasiumihoone ehitatakse endise Kohtla-Järve Pärna Põhikooli hoone asemele aadressil Pärna tänav 47. Koolihoone valmib järgmise aasta suvel ning alustab tegevust 1. septembril 2019.Projekti ehitusmaksumus on 4,347 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 12. Sept 2018 Nordecon ehitab Tartu maantee Pikknurme-Puurmani lõigule 2+1 möödasõidualad

  Maanteeamet ja Nordecon AS sõlmisid lepingu põhimaantee nr 2 ehk Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee kilomeetritel 142,2–146,9 asuvale Pikknurme-Puurmani lõigule 2+1 möödasõidualade ehituseks. Tööde maksumus on 4,77 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.