Uudised

 • 10. Sept 2018 Nordecon projekteerib ja ehitab Sauele 3-korruselise kortermaja

  Nordecon AS ja Kinnistu S OÜ allkirjastasid lepingu, mille järgi ehitab Nordecon Saue linna Kuuseheki tn 52 kortermaja. Ehituslepingu maksumus on 3,5 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 30. Juuli 2018 Nordecon AS hakkab ehitama uut korterelamut

  Nordecon AS ja Valge 16 OÜ allkirjastasid lepingu korterelamu projekteerimis- ja ehitustöödeks. Aadressile Valge tn 16 rajatakse viiekordne korterelamu. Projekti ehitusmaksumus on 6,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

 • 27. Juuli 2018 Peetri spordi- ja vabaajakeskuse ehitab Nordecon

  Nordecon AS ja Peetri Keskus arendaja Compakt kinnisvara allkirjastasid eile hankelepingu Peetri spordi- ja vabaajakeskuse ehitamiseks. Objekti valmimise tähtaeg on 2019. aasta lõpus. Ehituse maksumus ilma käibemaksuta on 6 398 800 eurot.

   

 • 21. Juuni 2018 Nordeconil valmis Rootsis eriline kortermaja Väsby Terrass

  Nordeconil valmis Stockholmi läänis asuv 8-korruseline kortermaja Väsby Terrass, milles on 59 suure rõdu või terrassiga 1-3toalist korterit. Upplands Väsby keskuses valminud hoone on Nordeconi kolmas projekt Rootsi turul, eelmisel aastal valmisid kortermajad Huddinge ja Nacka kommuunides.

   

 • 14. Juuni 2018 Nordecon rekonstrueerib ja laiendab Tallinna Vanasadama D-terminali

  Nordecon AS ja AS Tallinna Sadam allkirjastasid lepingu Vanasadamas (Lootsi 13/4) asuva D-terminali hoone rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks. Ehitustöödega suureneb terminalihoone pindala üle kahe korra ning selle ehitusmaksumuseks on 16,985 miljonit eurot (ilma tellija varuta), millele lisandub käibemaks. Uuenenud terminal valmib 2020. aasta maikuus.

   

 • 01. Juuni 2018 Nordeconil valmis Haabersti turboristmiku viadukt

  Täna valmis Nordecon ASil Haabersti ringristmikku ületav viadukt, mis on 277 meetrit pikk ning 5 meetrit kõrge. Viadukt ületab sel sügisel valmivat Eesti esimest foorjuhitavat turboringristmikku Paldiski maantee suunal.

   

 • 22. Mai 2018 Nordecon alustas Keila-Haapsalu maanteelõigu rekonstrueerimist

  Nordecon alustas Keila-Haapsalu maantee kilomeetrite 45-55 ehk Seljaküla– Keedika lõigu rekonstrueerimist. Teetööde pikkus on 10 kilomeetrit ning Maanteeameti poolt tellitud objekti lõpptähtajaks on seatud 21. november. Objekti maksumus on 2,4 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

 • 19. Märts 2018 Nordecon ehitab Linnukülla 21 korteriga elamu

  Nordecon ehitab Tallinna Kristiine linnaossa 21 korteriga elamu. Nelja elukorruse ja soklikorrusel asuva parklaga hoone enamus korteritest on 2-3toalised. Aadressile Nõmme tee 97 rajatava B-klassi energiamärgisega maja valmimine on planeeritud 2019. aasta märtsikuusse.

   

 • 02. Märts 2018 Nordecon ehitab Eesti suurima liiklusega teelõigule liiklussõlme

  Nordecon, Maanteeamet ja Saue Vallavalitsus sõlmisid lepingu Tallinna piirile Laagrisse rajatava Veskitammi liiklussõlme ehituseks. Ehitustööd algavad selle aasta märtsis ning objekti lõpuks on märgitud 608 päeva alustamisest. Projekti maksumus on ligi 6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

   

 • 13. Veebr 2018 Nordecon rekonstrueerib lõigud Riia-Pihkva maanteel

  AS Nordecon ja Maanteeamet sõlmisid lepingu Riia-Pihkva maanteel kahe lõigu rekonstrueerimiseks. Tsiiruli-Missoküla lõigul alustatakse töödega aprillis ning maksumuseks on ligi 4 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.