Uudised

 • 15. Juuni 2021 Tapal avati esimene uudse lahendusega tegevväelaste kasarm

  Tapa linnas Üleviste tänaval avati täna Tallinna Tehnikaülikooli ja RKIK-i spetsialistide säästliku ruumiprogrammi planeerimise juhendi alusel ehitatud tegevväelaste kasarm. Tegemist on esimese Tapal ehitatud kaitseväe hoonega, mis endale ise elektrit toodab.  Kasarmu projekteerijaks ning ehitajaks oli Nordecon AS ning lepingu maksumus oli 3,4 miljonit eurot koos käibemaksuga.

 • 10. Juuni 2021 Nordecon asub välja ehitama Tallinna Sadama D-terminali esist ala

  AS Tallinna Sadama ja Nordecon AS sõlmisid lepingu Vanasadama D-terminaliga piirneva välisruumi projekteerimis- ja ehitustöödeks, mille tulemusel sulanduvad sadama teenindamisalad roheluse ja atraktiivse uue linnaruumiga. Töödega alustatakse juunikuus ning projekti kogumaksumus on 5,9 miljonit eurot.

 • 29. Mai 2021 Nordecon ja Pro Kapital tähistasid Kalaranna Kvartalis ühekorraga suisa 8 hoone sarikapidu

  Tallinna vanalinna piirile kerkiva Kalaranna Kvartali esimesed 8 hoonet on saavutanud oma täiskõrguse. Sellega seoses peeti reedel sarikapidu, et anda edasi tänusõnad suurele ehitusmeeskonnale, kes objektil igapäevaselt toimetab. Ehitustööd Kalaranna Kvartali esimese ehitusfaasi raames valmivate hoonetega said alguse 2019. aasta lõpus ning on plaanis tellijale üle anda 2022. aasta alguses.

 • 28. Mai 2021 Tartu Ülikooli Kliinikumi uutele korpustele pannakse nurgakivi

  Täna, 28. mail pannakse nurgakivi Tartu Ülikooli Kliinikumi meditsiinilinnaku uutele ravikorpustele, sealhulgas uuele lastehaiglale. Uute korpuste eeldatav valmimise aeg on pooleteise aasta pärast.

 • 12. Mai 2021 Estmak Capital ja Nordecon alustavad Kuuseheki elurajooni kolmanda maja ehitust

  Eesti kinnisvaraarendusettevõte Estmak Capital alustas Sauel Kuuseheki elurajoonis kolmanda ehk viimase kortermaja ehitust, mis peaks valmima 2022. aasta suvel. Juba enne kopa maasse löömist on korterite vastu huvi tundnud enam kui sada inimest.

 • 25. Märts 2021 Tapa kaitseväelinnakus valmis hoidlakompleks

  Tapa kaitseväelinnakus valmis 20-st hoidlast koosnev kompleks koos platside, teede ja abihoonetega. Tööde tellijaks oli Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus ning töid teostas Nordecon AS.  Investeeringud summas 11,6 miljonit eurot on viimase paari aasta üks suurimatest taristuinvesteeringutest Tapal.

 • 15. Märts 2021 IKEA ja Nordecon sõlmisid lepingu Eestisse IKEA kaupluse ehitamiseks

  Nordecon AS ja Viljandi Real Estate OÜ allkirjastasid lepingu IKEA kontseptsioonipoe ehitustöödeks Tallinna lähistel asuva Rae valla Kurna külas. Hoone renditakse IKEA frantsiisivõtjale Eestis, Runikon Retail OÜle. Lepingu maht on 23 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. IKEA kaupluse avamine on kavandatud 2022. aasta sügisele.

 • 08. Märts 2021 Kaitsepolitsei peahoone juurdeehitus valmib 2023. aasta lõpuks

  Täna, 8. märtsil allkirjastati ehitusleping, mille sõlmisid Nordecon AS ja Kaitsepolitseiamet. Lepingu järgi ehitab kaitsepolitsei peamaja uue osa Nordecon AS, samuti renoveeritakse Toompuiestee 3 ja Endla tn 2 hooned. 

 • 19. Veebr 2021 Transpordiamet ja Nordecon sõlmisid lepingu Kärevere–Kardla 2+2 möödasõidualade ehitamiseks

  Transpordiamet ja AS Nordecon sõlmisid lepingu Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maantee kilomeetrite 167–171 Kärevere–Kardla lõigu 2+2 möödasõidualade ehitamiseks. Tööde maksumus on 12,6 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 17. Veebr 2021 Sügisel avatav Saaremaa Gümnaasiumi koolihoone saavutas täiskõrguse

  Saaremaa Gümnaasiumi ehitus on jõudnud olulisse etappi ning tänaseks on koolihoone saavutanud oma täiskõrguse. Vana ja olulise traditsiooni eesmärgiks on kostitada ja tänada ehitajaid, luues rahvapärimuse kohaselt seeläbi head suhted majavaimuga ning tagades hoonele hea õnne. Uus riigigümnaasium avatakse selle aasta sügisel.