Uudised

14. Jan 2019

Nordecon ehitab Tapale 10 miljoni eest komplekteerimisala

Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid töövõtulepingu Tapa kaitseväelinnakusse komplekteerimisala ehituseks. Tööd algavad 2019. aasta jaanuaris ja tööde üleandmine on planeeritud 2020. aasta jaanuari. Lepingu maksumus on 10,7 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.  

„Nordecon on Kaitseministeeriumi tellimusel ehitanud viimastel aastatel Tapa kaitseväelinnakusse mitmeid militaarobjekte. See on väga spetsiifiline ehitusvaldkond, milles omandatud kogemused tulevad kasuks kõikides teistes valdkondades. Tänu heale koostööle tellijaga ja rikkalikule varasemale kogemusele, usun, et ehitus kulgeb plaanipäraselt ning saame valmis komplekteerimisala tellijale üle anda juba aasta pärast,“ ütles Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma.

 

Kaitseväe Tapa linnakusse rajatava komplekteerimisala ehitustööde hulka kuuluvad erinevad hooned ja rajatised, näiteks universaalhallid majutuseks, toitlustamiseks, tehnika remontimiseks, aga ka teed, platsid, telkimisplatsid, estakaadid jmt. Ehitustööde asukoht: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Loode 35, 45106

 

Nordecon on varasemalt ehitanud Tapa kaitseväelinnakusse toitlustuskompleksi (2017), neli kasarmut (2016–2018), hooldus- ja õppehalle, remondihalli ja varjualuseid (2017–2018).