Uudised

 • 24. Nov 2021 Parima ehitusprojekti tiitli võitsid Rotermanni Ajamaja ja Admiralisild

  Teisipäeval aset leidnud ehitussektori aastakonverentsil „Ehitus 2022+: E-horisont”  ja auhinnagalal kuulutati teiste seas välja ka „Aasta Ehitusprojekt 2021“ laureaadid. Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu (EKEL) konkursi võitja tiitli pälvisid Rotermanni Ajamaja hoonete kategoorias ning Vanasadama Admiralisild rajatiste kategoorias. 

 • 03. Nov 2021 KAPO peahoone juurdeehitus sai nurgakivi

  Täna, 3. novembril asetati Kaitsepolitseiameti peahoone juurdeehitusele pidulikult nurgakivi. Juba kümne aasta eest alustati juurdeehituse planeerimist ning projekt koos Toompuiestee 3 vana hoone renoveerimisega valmib 2023. aasta lõpuks.

 • 30. Sept 2021 Maarjamõisa meditsiinilinnaku III ehitusjärgu uued ravikorpused saavutasid tipukõrguse

  30. septembril peeti Tartu Ülikooli Kliinikumi Maarjamõisa meditsiinilinnaku III ehitusjärgu uute ravikorpuste sarikapidu, mis sümboliseerib ehitustegevuse olulist vaheetappi.

 • 27. Sept 2021 Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmis lepingu ladude ehituseks

  Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus ja Nordecon AS sõlmisid töövõtulepingu ladude ning objektidega seotud välisvõrkude ehitustöödeks Harjumaal. Investeeringute kogumaksumus oli ilma käibemaksuta 9,8 miljonit eurot.

 • 25. Aug 2021 Tallinna Tehnikaülikoolis avati Ehituse Mäemaja

  Täna, 25. augustil avati pidulikult Tallinna Tehnikaülikooli Ehituse Mäemaja, mis on liginullenergiahooneks osaliselt ümber ja osaliselt uuesti ehitatud majana täna Tehnikaülikooli kõige energiatõhusam ja parima sisekliimaga õppe- ja teadushoone.

 • 23. Aug 2021 Uhiuues Saaremaa riigigümnaasiumis saab 1. septembril õppetöö alata

  Täna avatakse pidulikult uus Saaremaa Gümnaasiumi koolihoone. Uues riigigümnaasiumis on õppimisruumi 540 õpilasele ning ehituse maksumus on 6,2 mln eurot, millele lisandub käibemaks.

 • 03. Aug 2021 Nordecon alustas Paides EPiima uue tehasehoone ehitustöödega

  Eelmisel nädalal algasid Paides AS E-Piim Tootmine uue tehasekompleksi ehitustööd. Pikalt ette valmistatud projekti järgmise etapi tulemusena kerkib Paidesse Eestis kõige kaasaegsem kõrgtehnoloogiline piimatööstus. Ehitustööd kestavad kaks aastat ning tehase valmimine on kavandatud aastasse 2023.

 • 02. Aug 2021 NG Investeeringud OÜ tellimusel ehitab Nordecon AS Ahtri tänavale esindusliku büroohoone

  NG Investeeringud OÜ tütarettevõte Roseni Kinnisvara OÜ sõlmis ehituse peatöövõtulepingu Nordecon AS-iga büroohoone ehitamiseks aadressile Ahtri tänav 4 Tallinnas. Rotermanni kvartalis asuvale krundile kerkib ärihoone Roseni Maja. Lepingu kogumahuks on ligi 20 miljonit eurot koos käibemaksuga ning hoone valmib 2023. aasta juunis.

 • 26. Juuli 2021 Vektori äri- ja eluhoone projekteerib ja ehitab Nordecon

  Nordecon sõlmis ligi 38 miljoni euro suuruse lepingu ja alustab peatselt Tallinnasse, Pärnu maantee 137 kinnistule 200 nutikorteriga Vektori äri- ja eluhoone ehitamist.

 • 16. Juuni 2021 Rotermanni AJAMAJA on valmis

  Eile, 15. juunil kell 15:15 avanesid Rotermanni suurima hoone Ajamaja uksed. Ajamaja on tõeline arhitektuuripärl, mille teevad eriliseks valguslahendused ja uusim tehnoloogia, mis on kõik oskuslikult kombineeritud vana arhitektuuriga. Uue maja valmimine lisab Rotermanni kvartalisse ca 12 000 m2 äripinda, kus hakkavad paiknema nii bürood kui ka restoranid ja kauplused. Viimase 15 aasta jooksul on Rotermanni kvartali arendusse investeeritud kokku üle 100 miljoni euro.