Uudised

 • 16. Sept 2019 Sillamäe rannapromenaadi ehitab Nordecon

  Sillamäe linnavalitsus ja Nordecon AS sõlmisid lepingu Sillamäele 640 meetri pikkuse rannapromenaadi ehituseks. Lepingu raames ehitatakse välja rannaala puhke- ja vaba aja veetmise võimalustega. Lepingu maksumus on 4,055 miljonit eurot (sh käibemaks).

   

 • 03. Sept 2019 E-piim ja Nordecon sõlmisid lepingu Paidesse piimatööstuse hoone ehitamiseks

  AS E-Piim Tootmine ja Nordecon AS sõlmisid lepingu E-Piima Paidesse ehitatava tehasekompleksi ehitamiseks. Ehitustööd algavad 2020. aasta alguses ning lõppevad 2022. aasta kevadel. Leping hõlmab tehase- ja admin istratiivhoone ehitust, lisaks pääslahoone ning piirdeaedade ehituse. Projekti maksumus on 29 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 27. Aug 2019 Nordeconist sai Saskia Alusalu üks suursponsoritest

  Eesti parim kiiruisutaja, 2018. aasta Eesti parim naissportlane Saskia Alusalu ja ehituskontsern Nordecon AS sõlmisid sponsorlepingu, mis aitab maailma ühel kiireimal naisel uiskudel treenida 2022. aasta taliolümpiaks.

  Vaata videot

 • 27. Aug 2019 Nordeconi ehitatava uuenenud D-terminali esimene etapp avab reisijatele uksed kahe kuu pärast

  Nordeconi ehitatavas Tallinna Sadama D-terminalis käib hetkel aktiivne ehitustöö, et kahe kuu pärast avada reisijatele uuenenud D-terminali esimene ehitusetapp. D-terminali uuest hoonest ja rekonstrueeritavast osast tekib BIM teostusmudelis digikaksik, mille eesmärk on muuta ehitise elukaar efektiivsemaks. Sadama laiendus- ja rekonstrueerimistööde lõplik valmimine on planeeritud 2020. aasta suveks.

 • 07. Aug 2019 Nordeconi kontserni kuuluv Eston Ehitus rajab Lasnamäele Tallinna Linnateatri tootmiskompleksi

  Nordecon AS kontserni kuuluv Eston Ehitus AS ning Tallinna Linnateater ja Tallinna Linnavaraamet sõlmisid lepingu Tallinnasse Suur-Sõjamäe tänavale Tallinna Linnateatri tootmiskompleksi ehitamiseks. Võidetud hanke tulemusena sõlmitud lepingu maksumus on 3,4 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

   

 • 10. Juuli 2019 Kohtla-Järve Linnavalitsus ja Nordecon asetasid nurgakivi Kohtla-Järve uuele spordi- ja tervisekeskusele

  Regionaalminister Jaak Aab, Kohtla-Järve linnapea Ljudmila Jantšenko ja Nordecon AS-i hoonete ehituse divisjoni juht Meelis Kann panid täna, 9. juulil Kohtla-Järve uuele spordi- ja tervisekeskusele nurgakivi. Nurgakivi ajakapslisse asetati traditsiooniliselt päevakajalised lehed, täna kehtivad rahatähed ja erinevad meened.

   

 • 03. Juuli 2019 Nordecon ehitab Tapa sõjaväelinnakusse 10 miljoni eest hoidlakompleksi

  Nordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid töövõtulepingu Tapa kaitseväelinnakusse hoidlakompleksi ning juurdekuuluvate platside, teede ja abihoonete projekteerimiseks ja ehitamiseks. Tööd algavad 2019. aasta juulis ja tööde üleandmine on planeeritud 2020. aasta lõpuks. Lepingu maksumus on 10,1 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.  

 • 01. Juuli 2019 Porto Franco ja Nordecon sõlmisid lepingu Porto Franco esimese maja ehitamise peatöövõtuks

  Porto Franco sõlmis esimese maja ehituse peatöövõtulepingu Nordecon AS-ga: valmimas on Laeva tänava poolne hoone 3 maa-aluse ja 5 maapealse korrusega. Hoone valmib 2020. aasta alguses. Tööde maksumus on 18,5 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 19. Juuni 2019 Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskus sai nurgakivi

  Sisekaitseakadeemia rektor Marek Link, Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser ja Nordecon AS-i juhatuse esimees Gerd Müller panid teisipäeval, 18. juunil Narva õppekeskuse uuele hoonele nurgakivi.

   

 • 28. Mai 2019 TalTechi teadus- ja õppehoone rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks sõlmiti leping Nordeconiga

  Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) ja Nordecon AS sõlmisid lepingu ülikooli Mäepealse 3 teadus-ja õppehoone rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks. Esmalt lammutatakse praeguse hoone tänavapoolne osa ja asendatakse uue ja suurema ehitusmahuga ning hoovipoolse katselaboriga osa rekonstrueeritakse. Tööde maksumus on 5,688 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.