Uudised

 • 17. Aug 2017 Nordeconil valmisid Tivoli elamukvartalis neli kortermaja

  Nordecon andis tellijale üle Kadriorus Tivoli elurajooni neljast majast koosneva kompleksi. 2015. aastal, kui alustati esimese maja ehitust, leiti ehituse käigus keskaegsete laevade vrakid, milletaoliste väljakaevamisega tegeleti Eestis esmakordselt. Muinsusväärtuste väljakaevamisi teostas Nordecon.

 • 15. Aug 2017 Nordecon ehitab Kiievi Unit City tehnoparki 7korruselise büroohoone

  Nordecon AS’i Ukrainas registreeritud tütarettevõte Eurocon Ukraine TOV ning Kyiv Standartbud TOV sõlmisid lepingu 7korruselise büroohoone ehitamiseks Kiievi Unit City tehnoparki. Ehitus valmib järgmise aasta juunis. Lepingu maksumus on koos käibemaksuga 3,4 miljonit eurot.

 • 14. Juuli 2017 Nordecon ehitab Tallinna ringtee alguses 2,25 kilomeetrise lõigu 2+2 ristlõikega maanteeks

  AS Nordecon ja Maanteeamet sõlmisid lepingu Tallinna ringteel kilomeetritel 0,6–2,8 teelõigu rekonstrueerimiseks. Lepingu raames ehitatakse 2+2 ristlõikega maantee, rajatakse Väo raudteeviadukt ning Veneküla tunnel. Tööde maksumus on koos käibemaksuga rohkem kui 13,7 miljoni eurot.

 • 11. Juuli 2017 Sisekaitseakadeemia uut õppehoonet hakkab ehitama Nordecon

  Sisekaitseakadeemia ja Nordecon sõlmisid lepingu Sisekaitseakadeemia uue õppehoone ehitustöödeks Tallinnasse Kase tn 61. Ehitus valmib 2018. aasta detsembris. Lepingu maksumus on 15,5 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. 

 • 28. Juuni 2017 Nordecon ehitab Tallinn-Tartu maanteele Valmaotsa Kärevere lõigule neli 2+1 möödasõiduala

  AS Nordecon ja Maanteeamet sõlmisid lepingu 2+1 möödasõidualade ehituseks Tallinn–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel Valmaotsa–Kärevere lõigule (kilomeetritel 160,7–168,1). Tööde maksumus on koos käibemaksuga ligi 8,1 miljonit eurot.

 • 05. Juuni 2017 Tartu Kõrgem Kunstikool, SA Tartu Kultuurkapital ja Nordecon kirjutasid alla koostööleppele

  Eile, 4. juunil sõlmisid Tartu Kõrgem Kunstikool (TKK), Tartu Kultuurkapital ja Nordecon AS koostööleppe, mille alusel hakatakse Linnaehituse sihtkapitali stipendiumiga tunnustama TKK maaliosakonna üliõpilast, kellel on head õppetulemused ning kes on erialaselt aktiivne ka väljaspool õppetegevust.

 • 02. Mai 2017 Algab WoHo kvartali teise etapi ehitus

  Mapri Ehituse ja NOBE konsortsium sõlmisid lepingu Ekerepol OÜ-ga Tallinnasse WoHo kvartalisse Mustamäe tee 3 kinnistule 14-korruselise äri- ja eluhoone projekteerimiseks ja ehituseks. Tööde maksumus on ligi 11,7 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

   

 • 13. Apr 2017 Nordeconil valmib aasta lõpuks Uus-Tammelinnas seitsmes kortermaja

  Nordeconi arendatavas Uus-Tammelinna elurajoonis Tartus Tammelinnas algas seitsmenda maja ehitus aadressile Haki tänav 5. Majja on planeeritud 20 2-, 3- ja 4-toalist korterit. Maja valmib 2017. aasta lõpus.

   

 • 11. Apr 2017 Nordecon Betoon hakkab kasutama brändinime NOBE

  Alates 2017. aasta aprillist kasutab Nordeconi kontserni kuuluv Nordecon Betoon OÜ brändinime NOBE, ettevõtte ärinimeks jääb Nordecon Betoon OÜ. Ettevõtte kõik õigused, kohustused ja lepingud kehtivad jätkuvalt ning tööd jätkatakse kõikides senistes tegevusvaldkondades. 

 • 11. Apr 2017 Nordecon ehitab Pärnusse Metsä Woodi vineeritehase

  Nordecon ja Soome metsanduskontserni Metsä Group kuuluv Metsä Wood sõlmisid lepingu Pärnusse Kase tänavale vineeritehase ehitamiseks. Nordecon ehitab tootmishalli koos olme- ja bürooruumidega valmis 2018. aasta augustiks. Lepingu maksumus on enam kui 14 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.