Uudised

 • 09. Okt 2017 Nordecon ehitab Lääne-Ukrainasse Lvivi tehnoparki 6-korruselise büroohoone

  Nordecon ASi Ukrainas registreeritud tütarettevõte Eurocon Ukraine TOV ning Lviv Standartbud Limited Liability Company sõlmisid lepingu Lvivi innovatsiooniparki LvivTech.City 6-korruselise büroohoone ehitamiseks. Lepingu maksumus on koos käbemaksuga ca 8 miljonit eurot. Ehitus valmib septembris 2018.

 • 03. Okt 2017 Nordecon andis tellijale üle Tapa sõjaväelinnakus 25 miljoni euro eest militaarobjekte

  Nordecon andis Tapa sõjaväelinnakus Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusele üle soomusmanöövervõime taristu I ja II etapi ehitustööd, neist viimase ennetähtaegselt. Lisaks teedele-platsidele ja tehnokommunikatsioonidele valmisid I etapis oluliste ehitistena alajaam, kasarmu ja toitlustuskompleks, tehnika varjualused ja hooldus- õppehooned ning II etapis veel täiendavad varjualused ja õppehooned. Ehitustööde maksumuseks kujunes kokku ligi 25 miljonit eurot.

 • 22. Sept 2017 Avati pidulikult Viimsi Äritare

  Viimsis tähistati pidulikult Äritare valmimist. Äritare on esimene moodne büroohoone Viimsis – hoone asub Haabneeme keskuses, aadressil Paadi tee 3. Viimsi Äritares on pinda ligi 8000 m2. Esimesel korrusel on ruumid kaubandus- ja toitlustusettevõtetele, teisel ja kolmandal korrusel büroodele – majja mahub ligi 200 töökohta. Viimsi Rotary Klubi kingitusena avati maja ees Viimsi Äripink.

 • 21. Sept 2017 Eventus Ehitus OÜ ja NOBE ehitavad 3,8 miljoniga Smarteni logistikakeskuse III etapi

  Eventus Ehitus OÜ ja NOBE sõlmisid lepingu Nordassets OÜ-ga Rae valda AS-ile Smarten Logistics logistikakeskuse III etapi projekteerimiseks ja ehitamiseks. Lepingu maksumus on ligi 3,8 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

 • 18. Sept 2017 Nordecon ja Haven Kakumäe sõlmisid lepingu 3 kortermaja ehitamiseks Kakumäele

  Nordecon AS ja Haven Kakumäe OÜ sõlmisid lepingu Tallinnasse Kakumäele aadressile Lesta 10 kolme kortermaja projekteerimiseks ja ehitamiseks. Nordeconi lepingu maht on ligikaudu 11 miljonit eurot, Haven Kakumäe arenduse investeeringute kogumaht on 70 miljonit eurot. Majad valmivad 2018. aasta lõpuks.

 • 11. Sept 2017 Ülemiste Citys peeti täna lennujaamavaatega büroohoone sarikapidu

  Ülemiste Citys peeti aadressil Lõõtsa tn 12 kerkiva uue büroohoone sarikapidu, mis on tänaseks saavutanud oma maksimumkõrguse, 45 meetrit. Tegemist on lennujaama naabrusse lubatud kõrgeima hoonestusega, mille akendest avanevad vaated otse lennujaamale ja Ülemiste järvele. Sarikapeost võttis osa ka majandus- ja taristuminister Kadri Simson. Hoone valmib 2018. aasta esimeses pooles.

 • 01. Sept 2017 Porto Franco betoonitöid hakkavad teostama NOBE ja Kontek Int AS

  Suurim Tallinna südamesse rajatav äri- ja vabaajakeskus Porto Franco sõlmis NOBE ja Kontek Int AS konsortsiumiga lepingu arendusprojekti kolme maa-aluse korruse ning viie maapealse korruse projekteerimise ja betoonitööde teostamiseks. Tööde kogumahu maksumus on ligi 31 miljonit eurot.

 • 31. Aug 2017 Nordeconil on valmimas Hane tänava kortermajad

  Nordeconil on omaarendusena valmimas Tallinnas Kristiines rahulikus ja vaikses Hane tänavas kaks väikest kortermaja – Hane 2 ja Hane 2a. Mõlemad majad on 3korruselised ning 15 korteriga. 

 • 24. Aug 2017 Metsä Woodi kasevineeri tehas sai nurgakivi

  Eile asetati Pärnus Metsä Woodi kasevineeri tehase nurgakivi. Omapoolsed tervitussõnad ütlesid avamistseremoonial Eesti Vabariigi riigihalduse minister Jaak Aab ning Metsä Groupi president ja tegevjuht Kari Jordan ning asepresident Esa Kaikkonen. Mastaapne, pea 30 000 ruutmeetrine tehas valmib järgmisel aastal, 2018. augustis peaks tehas juba töötama.

 • 21. Aug 2017 Ääsmäe-Kohatu teelõigu ehituse infoleht

  Ääsmäe-Kohatu teelõigu ehituse infoleht.