Uudised

 • 05. Dets 2017 Nordecon ehitab Sauele ligi 4 miljoni euro eest kortermaja

   

  Nordecon ehitab Capital Milli tellimusel Saue linna servale energiatõhusa kortermaja. Aadressile Kuuseheki 50 rajatava A-klassi energiamärgisega maja ehitusmaksumus on ligi 4 miljonit eurot. Kolmekordne 48 korteriga maja valmib 2019. aasta jaanuaris.

   

 • 27. Nov 2017 Nordeconil valmis Rotermanni kvartalis 7-korruseline äri- ja kortermaja

   Nordecon AS andis tellijale üle Rotermanni kvartalis valminud 7-korruselise äri- ja kortermaja R18. Ligikaudu 11 000 m² suuruse pinna ja 58 korteriga maja ehitus läks maksma 9 miljonit eurot.

   

 • 24. Nov 2017 Tallinna ringtee ehituse infoleht

  Tallinna ringtee ehituse infoleht.

 • 13. Nov 2017 Nordecon ehitab Tapale 21 miljoni euro eest militaarobjekte

  Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid kaks töövõtulepingut Tapa kaitseväelinnaku objektide ehituseks. Välja ehitatakse soomusmanöövervõime taristu ja kaks kasarmut. Lepingute kogumaksumus on 21 miljonit eurot.

   

 • 20. Okt 2017 Nordeconil valmisid Kohtla-Järve reoveepuhasti laiendamise projekteerimis-ehitustööd

  Nordeconil valmisid Kohtla-Järve põlevkivitööstuse ohtlike jäätmete keskkonnanõuetele mittevastava prügila nõrgvee ja saastatud sademevee puhastussüsteemi projekteerimis- ja ehitustööd. Töid alustati 2015. aasta detsembris ning puhasti anti tellijale üle tähtaegselt käesoleva aasta juunis. Täiendavad teede projekteerimis-ehitustööd lõpetas Nordecon septembri lõpuks. Lepingu kogumaksumuseks kujunes 4,2 miljonit eurot koos käibemaksuga.

 • 20. Okt 2017 Teehooldaja: ärge laske teeoludel end üllatada

  Seoses talihoolde perioodi lähenemisega on Nordeconi tütarettevõte Tariston AS, mis tegeleb riigimaanteede aastaringse hooldega, valmis pannud kuni 60 ühikut täisvarustuses teehoolde baasautot. Tariston ASi hooldada on ca 2700 km teid Harjumaa, Keila, Järvamaa ja Hiiumaa piirkonnas.

 • 09. Okt 2017 Nordecon ehitab Lääne-Ukrainasse Lvivi tehnoparki 6-korruselise büroohoone

  Nordecon ASi Ukrainas registreeritud tütarettevõte Eurocon Ukraine TOV ning Lviv Standartbud Limited Liability Company sõlmisid lepingu Lvivi innovatsiooniparki LvivTech.City 6-korruselise büroohoone ehitamiseks. Lepingu maksumus on koos käbemaksuga ca 8 miljonit eurot. Ehitus valmib septembris 2018.

 • 03. Okt 2017 Nordecon andis tellijale üle Tapa sõjaväelinnakus 25 miljoni euro eest militaarobjekte

  Nordecon andis Tapa sõjaväelinnakus Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusele üle soomusmanöövervõime taristu I ja II etapi ehitustööd, neist viimase ennetähtaegselt. Lisaks teedele-platsidele ja tehnokommunikatsioonidele valmisid I etapis oluliste ehitistena alajaam, kasarmu ja toitlustuskompleks, tehnika varjualused ja hooldus- õppehooned ning II etapis veel täiendavad varjualused ja õppehooned. Ehitustööde maksumuseks kujunes kokku ligi 25 miljonit eurot.

 • 22. Sept 2017 Avati pidulikult Viimsi Äritare

  Viimsis tähistati pidulikult Äritare valmimist. Äritare on esimene moodne büroohoone Viimsis – hoone asub Haabneeme keskuses, aadressil Paadi tee 3. Viimsi Äritares on pinda ligi 8000 m2. Esimesel korrusel on ruumid kaubandus- ja toitlustusettevõtetele, teisel ja kolmandal korrusel büroodele – majja mahub ligi 200 töökohta. Viimsi Rotary Klubi kingitusena avati maja ees Viimsi Äripink.

 • 21. Sept 2017 Eventus Ehitus OÜ ja NOBE ehitavad 3,8 miljoniga Smarteni logistikakeskuse III etapi

  Eventus Ehitus OÜ ja NOBE sõlmisid lepingu Nordassets OÜ-ga Rae valda AS-ile Smarten Logistics logistikakeskuse III etapi projekteerimiseks ja ehitamiseks. Lepingu maksumus on ligi 3,8 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.