Uudised

 • 27. Veebr 2017 Nordecon: Ugala teater võib hakata sisse kolima

  Nordecon on lõpetamas Ugala teatri ehitustöid, maja renoveerimine on jõudnud etappi, kus teater võib hakata sisse kolima ja 18. märtsi avamiseks proove tegema. Nordecon andis eelmisel nädalal maja võtmed üle teatrijuhile.

 • 16. Veebr 2017 Nordecon ja Kaarsilla Kinnisvara pidasid Viimsi Äritare sarikapidu

  Nordecon ja Kaarsilla Kinnisvara pidasid Viimsis sarikapidu, millega tähistati Viimsi kõige moodsama büroohoone maksimaalse kõrguse saavutamist. Sarikapärja tõi alla Nordeconi projektijuht Kaido Aunre.

   

 • 09. Veebr 2017 Nordecon ASi juhatuse esimees ei jätka pärast teenistuslepingu lõppemist 31. juulist 2017

  Nordecon AS-i juhatuse esimees Jaano Vink teavitas nõukogu, et ei jätka ettevõtte juhina pärast kehtiva lepingu lõppemist 31.07.2017, teatas Nordecon AS-i nõukogu. Alates 01.08.2017 asub ametisse uus juhatuse esimees, kelle leidmiseks on nõukogul aega kuus kuud.

 • 24. Jaan 2017 Nordecon sõlmis Stockholmis lepingu 8-korruselise kortermaja ehituseks

  Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte Swencn AB sõlmis lepingu kortermaja ehituseks Rootsi kinnisvaraarendajaga Brabo Stockholm AB. 8-korruseline kortermaja Upplands Väsby keskuses valmib 2018. aasta juunis. Lepingu maksumus on ligikaudu 6,3 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 28. Dets 2016 Nordecon lõi uue tütarettevõtte Tariston AS

  Alates 1. jaanuarist 2017 alustab ühendettevõte Tariston AS, mis koondab senised Nordeconi tütarettevõtted Järva Teed AS, Hiiu Teed AS ning Nordecon ASi teehoolde- ja tehnikadivisjoni. Tariston AS on 100% Nordeconi tütarettevõte ning jätkab tegevust kõigis senistes valdkondades: teehooldus ja -ehitus, maaparandustööd, pindamine, mäendus, liikluskorraldusvahendite tootmine ja rasketehnika rent.

 • 12. Dets 2016 Nordeconi renoveeritud Pauluse kirik sai Arhitektuuri Sihtkapitali 2016. aasta peapreemia

  Eesti Kultuurkapitali, Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Sisearhitektide Liidu 2016. aasta peapreemia pälvis Tartu Pauluse kiriku restaureerimisprojekt, mille teostas Nordecon AS.

 • 02. Dets 2016 Nordecon annab Heinrich Laulu nimelise Nordeconi doktoriõppe stipendiumi Ivar Annusele ja inseneriõppe stipendiumi Merli Aronile

  Nordecon annab koostöös TTÜ Arengufondiga täna üle iga-aastased stipendiumid: Heinrich Laulu nimelise Nordeconi doktoriõppe stipendiumi ja Nordeconi inseneriõppe stipendiumi. Kõikide stipendiumide üleandmise pidulik aktus on TTÜ aulas 30. novembril kell 15.00.

 • 24. Nov 2016 Pro Kapital ja Nordecon sõlmisid lepingu Tondile Sõjakooli tänavale uute kortermajade kompleksi rajamiseks

  Pro Kapital Gruppi kuuluv Marsi Elu OÜ ja Nordecon AS sõlmisid lepingu Tondile Kristiine Citysse nelja kortermaja ja maa-aluse parkla ehitamiseks. Kristiine linnaosa südamesse rajatavade Kristina majade ehitus toimub neljas etapis. I etapi maksumus on üle 3 miljoni euro, hinnale lisandub käibemaks. Kogu neljas etapis ehitatava projekti maksumus on rohkem kui 10 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

 • 24. Nov 2016 Nordecon alustab Tammelinnas uut tüüpi planeeringuga korterite ehitust

  Nordeconil on Uus-Tammelinna elurajoonis üheksast majast valmis viis, viimane neist valmis äsja. 1. detsembril algab linnaku üheksast majast kuuenda, 4korruselise maja ehitus aadressile Haki 6, maja valmib 2017. aasta augustis. Haki 6 majja on planeeritud muu hulgas ka 2toalised korterid, milles on võimalik köök suurest elutoast eraldada.


 • 10. Nov 2016 Täna avati pidulikult Järveküla kool

  Rae vallas Peetri piirkonnas valmis uhiuus põhjamaises stiilis koolimaja, mis mahutab algklasside maja, aatriumi koos söökla ja aulaga ning põhikooli osa spordikompleksi, huvialakooli ja raamatukoguga. Täna, 10. novembril peeti koolis esimene pidulik aktus – avaaktus.