Meeskonna kontakt

Teedeehitus

Teedehituse direktor Ain Pähkel
ain.pahkel@nordecon.com

Projektijuht Rait Kärner
rait.karner@nordecon.com

Projektijuht Marko Mets
marko.mets@nordecon.com

Projektijuht Martin Paabo
martin.paabo@nordecon.com

Projektijuht Madis Padu
madis.padu@nordecon.com

Projektijuht Laas Õun
laas.oun@nordecon.com

Projektijuht Kristjan Toome
kristjan.toome@nordecon.com

Asfaldi tootmine ja paigaldus

Tootmisosakonna juhataja Oliver Kiisler
oliver.kiisler@nordecon.com

Labori juht Kristjan Kängsepp
kristjan.kangsepp@nordecon.com

Asfaldi tootmisjuht Tiit Aaslepp
tiit.aaslepp@nordecon.com; tel+372 5303 8059

Asfaldi paigaldusjuht Ralf Kalm
ralf.kalm@nordecon.com; tel +372 5346 1521