Asfaltsegude tootmine ja paigaldus

Nordecon on asfalteerimistöödega tegelenud alates 1990. aastast, asfaltsegude tootmisega alustati 1999. aastal.

Täna toodab Nordecon kolmes mobiilses tehases asfaltsegusid üle Eesti. Inseneribüroo Vahter & Hendrikson on väljastatud Nordeconi asfalditehastele AC, SMA ja PA segude tootmiseks tootmisohje sertifikaadid, mis kinnitavad, et Nordeconi asfalditehastes on tootmisprotsess harmoniseeritud standardite kohane.

Tootmisüksust toetavad laborid, mis paiknevad tehaste vahetus läheduses ning katsetavad pidevalt toodetud segu näitajaid. Järjepidev segu kontroll annab tootmisele tagasisidet, mis võimaldab vajadusel seguretsepti muuta või tootmise kulgu korrigeerida.

Kvaliteetse asfaltkatte laotamiseks on ettevõttes kolm meeskonda, enamikul töötajatest on selles valdkonnas töökogemus üle 10 aasta. Paigaldamisel kasutatakse kaasaegset tehnikat, mida hooldatakse pidevalt, et tagada seisakuteta töö ning parim võimalik kvaliteet. Meie personal läbib igal aastal täiendkoolitusi, et töötada innovatiivse masinapargiga ning parandada oma teadmisi antud valdkonnas.

Mitmel aastal on Nordeconi ehitatud asfaltkatted pälvinud Eesti tasaseima tee tiitli. Nordecon on Eesti Asfaldiliidu liige. 

Lisainfo:

Asfaltsegu müük
Aitame hea meelega leida Teie objektile sobivaimate kvaliteedinäitajatega segu või teeme vastavalt Teie soovitud segule hinnapakkumise.
Lisainfo ja hinnapäringud:

Asfaldi tootmisjuht Mart Muska,
e-post: mart.muska@nordecon.com, tel +372 5626 3502