Betoonitööd

Nordeconi tütarettevõte Nordecon Betoon on asutatud 2000. aastal. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on betoonitööd ja raudbetoonelementide montaaž. 

Ettevõtte kogemustepagasis on mitmete äri-, tootmis- ja eluhoonete betoonkonstruktsioonide rajamine: näiteks Eesti Raudtee peahoone, Marienthali büroo- ja kaubanduskeskus ning Nordea maja Tallinnas.

Eesti Betooniühing kuulutas konkursi Aasta Betoonehitis 2011 võitjaks Tallinna Lauluväljakul asuva heliskulptuuri "Cromatico", mille rajas Nordecon Betoon koostöös Saksa helikunstniku Lukas Kühne ja HC Betooniga. 

Miiduranna Villa ehituse eest pälvis ettevõte 2003. aastal Eesti Betooniühingu ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu Aasta Betoonehitise auhinna.

Lisaks hoonetele on Nordecon Betoon rajanud ridamisi sildu ja viadukte. Näiteks Tarbja, Mäo, Valgma ning Mäo keskuse viadukt ja Vodja sild 2010. aastal valminud Tallinn–Tartu maantee Mäo liiklussõlmes,  samuti mitmed viaduktid Koidula piiripunktis ja Tallinn–Tartu maantee Aruvalla–Kose lõigul.

Lisainfo: