Hooned

Nordecon tegeleb büroohoonete, kortermajade, tööstus- ja laohoonete ning ühiskondlike hoonete ehitusega.

Lisaks Nordeconile teevad Eesti turul kontserni ettevõtetest ehitustöid ka Eston Ehitus hoonete valdkonnas ja betoonitöödele spetsialiseerunud Nordecon Betoon. Ukrainas tegutseb äri- ja tööstushooneid ehitav Nordeconi tütarettevõte Eurocon OÜ.

Nordecon pakub hoonete ehitustööde peatöövõtu, projekteerimistööde ja ehitusprojektide juhtimise teenust. Nordecon on projekteerinud ja ehitanud üle Eesti nii büroo- ja teenindushooneid, kaubandus- ja tööstuspindu, ühiskondlikke hooneid kui ka majutushooneid ja korterelamuid ning restaureerinud arhitektuurimälestisi ja muinsuskaitsealade ehitisi. Eston Ehitus tegutseb peamiselt Lääne-Eestis, olles aastaid piirkonna üks suurimaid ehitusettevõtteid.

Eeskätt betoonkonstruktsioonide projekteerimisele ja valmistamisele spetsialiseerunud Nordecon Betoon pakub hoonete kandekonstruktsioonide ja vundamentide terviklahendusi, rajab betoonist põrandaid, karkassisüsteeme ning vahe- ja katuselagesid. Põllumajandusehituse vallas rajab ettevõte erinevaid hoidlaid ja mahuteid.