Tutvustus

Loome terviklikku elukeskkonda, et aidata klientidel hoida ja kasvatada oma vara väärtust.

1989. aastal asutatud ehitusettevõte Nordecon AS (endine Eesti Ehitus) on tänaseks kasvanud Eesti üheks suurimaks ehituskontserniks, mis tegutseb pea kõigis ehitusturu valdkondades. Juba aastaid on meie tegevusstrateegia nurgakiviks olnud keskendumine ehituse peatöövõtule ja projektijuhtimisele ning oleme seadnud eesmärgiks hoida oma tööde portfelli tasakaalus hoonete ja rajatiste valdkonna vahel. Põhitegevuse toetamiseks on meie teenuste valikusse järk-järgult lisandunud mitmeid valdkonna tugitegevusi nagu betoonitööd,  teedehooldus, jms.

Oma eriala spetsialistidena pakume Nordeconis klientidele kvaliteetset teenust nii äri-, tööstus- ja ühiskondlike hoonete püstitamisel kui ka taristu alal, meie juhtimisel saavad ehitatud nii teed, prügilad, tehnovõrgud kui sadamarajatised. Ülevaate aastate jooksul ellu viidud paljudest komplekssetest ja eriilmelistest ehitusobjektidest leiab projektide alt.

Nordeconi ehitustegevus on jagunenud nelja divisjoni: hoonete ehitus, insenerehitus, teedeehitus ja Nordecon Pärnu. Pärnu divisjon on välja kasvanud samuti ligi 30-aastase ajalooga varasemast tütarettevõttest Eston Ehitus AS ning tegutseb valdavalt hoonete ehituse vallas.

Nordeconi kontserni kuulub mitmeid tütarettevõtteid. Emaettevõtte Nordecon AS kõrval tegutsevad ehitusturul peatöövõtjatena ka Nordecon Betoon OÜ (brändinimega NOBE) ja Embach Ehitus AS. NOBE on lisaks peatöövõtule spetsialiseerunud ka betoonkonstruktsioonide ehitusele nii Eestis, Soomes kui Rootsis. Tütarettevõtte Tariston peamisteks tegevusvaldkondadeks on taristuobjektide ja -rajatiste ehitus ning riigimaanteede aastaringne hooldus. Raske ehitustehnika rendile ja töövõtule on keskendunud tütarettevõte Kaurits. Ukrainas tegutseb Nordecon tütarettevõtte Eurocon kaudu ning Rootsis Swencn kaudu.

Nordecon on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Digitaalehituse klastri liige. Alates 18. maist 2006 on Nordecon ASi aktsiad noteeritud Tallinna Börsil.

 

 

Nordecon liitus 2020. aastal peresõbraliku tööandja programmiga selleks, et hoida ja väärtustada oma töötajaid, toetada töötaja- ja peresõbralikku töökultuuri ning töö ja pereelu tasakaalu.