Tütarettevõtted

Kaspar Kaldjärv, Tariston AS juhatuse esimees

Kaspar Kaldjärv on Tariston AS-i juhatuse esimees alates 1. jaanuarist 2017. Ta asus kontserni tööle 2004. aastal. Ta on täitnud objektijuhi, juristi ning teehoolde- ja tehnikadivisjoni juhi ja hilisemalt sama valdkonna direktori ülesandeid. Kaspari vastutusvaldkonda on kuulunud Järva Teed AS-i, Hiiu Teed OÜ ja Kaurits OÜ nõukogu liikme ülesannete täitmine ning nende ettevõtete töö kordineerimine kontsernis. Kaspar kuulub Tariston AS-i sidusettevõtte Pigipada OÜ nõukokku. Kõrghariduse õigusteaduse erialal omandas ta 2005. aastal Akadeemias Nord. 2007. aastal sai temast sotsiaalteaduste magister.

Priit Luman, Nordecon AS ja SweNCN OÜ juhatuse liige

Alates 1. maist 2017 on Priit Luman Nordecon ASi juhatuse liige, tema vastutusvaldkonnaks on ettevõtte tegevus välisturgudel. Ta on töötanud Nordeconi kontserni kuuluvates ettevõtetes alates 2006. aastast erinevatel ehitustööde juhtimisega seotud ametipositsioonidel. 2013. aastast alates oli ta hoonete ehituse divisjoni direktor. Priit lõpetas 2010. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tööstus- ja tsiviilehituse õppe omandades tehnikateaduste magistrikraadi cum laude. Alates 2017. aastast täiendab Priit ennast Aalto ülikooli EMBA programmis. Priit Luman on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt volitatud ehitusinsener, tase 8.

Peep Sakk

Peep Sakk, Eston Ehitus AS juhataja

Peep Sakk on töötanud Eston Ehitus ASis alates 1993. aastast, ettevõtte juhatajana alates 2010. aastast. Varem on ta olnud töödejuhataja Pärnu KEKis ning Renet ASis. Peep on lõpetanud 1985. aastal Tallinna Polütehnilise Instituudi (praegune Tallinna Tehnikaülikool) tööstus-tsiviilehituse eriala. 

Janek Uibo

Janek Uibo, Kaurits OÜ juhatuse liige

Janek Uibo on Kaurits OÜ juhatuse liige alates 2008. aastast. Kauritsasse asus Janek tööle 2006. aastal projektijuhina. Varasem töökogemus on tal Infraehitus OÜst ja Hard Restauraator OÜst.  Janek on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ehitustehnika eriala.

Mait Rõõmusaar

Mait Rõõmusaar, Nordecon Betoon OÜ juhatuse esimees

Mait Rõõmusaar on Nordecon Betoon OÜ juhatuse liige ja ehitusdirektor 2000. aastast. Aastail 1996–2000 töötas ta Via Pont ASis projektijuhina. Mait lõpetas 1995. aastal Tallinna Tehnikaülikooli teedeehituse eriala.