Tütarettevõtted

 

Kaspar Kaldjärv, Tariston AS juhatuse esimees
Kaspar Kaldjärv on Tariston AS-i juhatuse esimees alates 1. jaanuarist 2017. Ta asus kontserni tööle 2004. aastal. Ta on täitnud objektijuhi, juristi ning teehoolde- ja tehnikadivisjoni juhi ja hilisemalt sama valdkonna direktori ülesandeid. Kaspari vastutusvaldkonda on kuulunud Järva Teed AS-i, Hiiu Teed OÜ ja Kaurits OÜ nõukogu liikme ülesannete täitmine ning nende ettevõtete töö kordineerimine kontsernis. Kaspar kuulub Tariston AS-i sidusettevõtte Pigipada OÜ nõukokku. Kõrghariduse õigusteaduse erialal omandas ta 2005. aastal Akadeemias Nord. 2007. aastal sai temast sotsiaalteaduste magister.

 Peep Sakk

Peep Sakk, Eston Ehitus AS juhataja
Peep Sakk on töötanud Eston Ehitus ASis alates 1993. aastast, ettevõtte juhatajana alates 2010. aastast. Varem on ta olnud töödejuhataja Pärnu KEKis ning Renet ASis. Peep on lõpetanud 1985. aastal Tallinna Polütehnilise Instituudi (praegune Tallinna Tehnikaülikool) tööstus-tsiviilehituse eriala. 

 

Priit Pluutus, SWENCN OÜ juhatuse liige
Priit Pluutus asus kontserni tööle 1997. aastal. Ta  on täitnud nii objektijuhi, projektijuhi kui ka divisjonijuhi ülesandeid. Priit vastutas juhatuse liikmena aastatel 2007–2008 Nordeconi ning aastatel 2009–2010 Nordecon Infra müügitegevuse eest. Alates 2016. aastast on Priit SWENCN OÜ juhatuse liige. Priit on lõpetanud 1995. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ehituse õppesuuna ja 2000. aastal Estonian Business Schooli Rahvusvahelise Ärijuhtimise  MBA põhiprogrammi. Priit Pluutus on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt volitatud ehitusinsener üldehituses, tase 8.

Janek Uibo

Janek Uibo, Kaurits OÜ juhatuse liige
Janek Uibo on Kaurits OÜ juhatuse liige alates 2008. aastast. Kauritsasse asus Janek tööle 2006. aastal projektijuhina. Varasem töökogemus on tal Infraehitus OÜst ja Hard Restauraator OÜst.  Janek on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ehitustehnika eriala.

Mait Rõõmusaar

Mait Rõõmusaar, Nordecon Betoon OÜ juhatuse esimees
Mait Rõõmusaar on Nordecon Betoon OÜ juhatuse liige ja ehitusdirektor 2000. aastast. Aastail 1996–2000 töötas ta Via Pont ASis projektijuhina. Mait lõpetas 1995. aastal Tallinna Tehnikaülikooli teedeehituse eriala.