Tütarettevõtted

Andres Salusaar, Embach Ehitus OÜ juhatuse esimees

Andres töötab kontsernis 2003. aastast. Alates aastast 2015 on Andres Embach Ehitus OÜ juhatuse esimees. Andres on lõpetanud Eesti Maaülikooli maaehituse erialal. Omab kutsetunnistust – diplomeeritud ehitusinsener tase 7.

Janek Uibo

Janek Uibo, Kaurits OÜ juhatuse liige

Janek Uibo asus Kauritsasse tööle 2006. aastal projektijuhina. Alates 2008. aastast on ta Kaurits OÜ juhatuse liige.  Varasem töökogemus on tal Infraehitus OÜst ja Hard Restauraator OÜst.  Janek on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ehitustehnika eriala.

Kaspar Kaldjärv, Tariston AS juhatuse esimees

Kaspar Kaldjärv asus kontserni tööle 2004. aastal. Ta on täitnud objektijuhi, juristi ning teehoolde- ja tehnikadivisjoni juhi ja hilisemalt sama valdkonna direktori tööülesandeid. Kaspari vastutusvaldkonda on kuulunud Järva Teed ASi, Hiiu Teed OÜ ja Kaurits OÜ nõukogu liikme ülesannete täitmine ning nende ettevõtete töö koordineerimine kontsernis.  Kaspar on Taristoni juhatuse esimees alates 1. jaanuarist 2017.  Kaspar kuulub Taristoni sidusettevõtte Pigipada OÜ nõukogusse. Kõrghariduse õigusteaduse erialal omandas ta 2005. aastal Akadeemias Nord ja 2007. aastal sai temast sotsiaalteaduste magister.

Mait Rõõmusaar

Mait Rõõmusaar, Nordecon Betoon OÜ juhatuse esimees

Mait Rõõmusaar on Nordecon Betoon OÜ juhatuse liige ja ehitusdirektor 2000. aastast. Aastail 1996–2000 töötas ta Via Pont ASis projektijuhina. Mait lõpetas 1995. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis teedeehituse eriala.

Priit Luman, Nordecon AS ja SweNCN OÜ juhatuse liige

Priit Luman töötab kontsernis alates 2006. aastast. Ta on täitnud ehitustööde juhtimisega seotud tööülesandeid ja olnud hoonete ehituse divisjoni direktor. Alates 1. maist 2017 on Priit Luman Nordeconi juhatuse liige, tema vastutusvaldkonnaks on ettevõtte tegevus välisturgudel. Priit lõpetas 2010. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituse õppe, omandades tehnikateaduste magistrikraadi cum laude. Alates 2017. aastast täiendab Priit ennast Aalto ülikooli EMBA programmis.