Müük ja ettevalmistus

Ando Voogma, juhatuse liige
Ando Voogma asus  Nordecon ASi tööle 1996 aastal, olles aastatel 2002 kuni 2005 kontserni juhatuse liige ning IT ja arendusdirektor. Alates 2005 aastast on Ando olnud Nordecon AS  emaettevõtte Nordic Contractors AS kontserni kuuluva kinnisvaraarendusettevõtte AS Arealis juhatuse liige. Ando Voogma on  lõpetanud 1993. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tööstus-tsiviilehituse eriala.  Ando vastutab müügi ja ettevalmistuse eest.

Veiko Pärlin, hankeosakonna juhataja
Veiko Pärlin asus tööle Nordecon ASi 2008. aastal ehituse ettevalmistuse osakonna juhatajana. Veikol on pikaajaline töökogemus kaitseministeeriumis, kus ta vastutas viimati infrastruktuuri osakonna töö eest. Veiko on lõpetanud 1997. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ehitustehnika eriala.

 

Ats Janno, ostuosakonna juhataja
Ats Janno asus kontserni tööle 2004. aastal objektiinsenerina ja 2005. aastal sai temast objektijuht. Alates 2013. aastast on Ats Janno ostuosakonna juhataja. Varasemalt on Ats töötanud Restor ASis ja Matek OÜs. Ats on lõpetanud 2005. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ehitustehnika eriala. Talle on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinseneri VII tase üldehituses.

Marek Suviste, rajatiste projekteerimise ja geodeesia osakonna juhataja
Marek Suviste töötab ettevõttes alates 2001. aastast. Marek on töötanud töödejuhatajana ja geodeedina. 2006. aastal sai temast projekteerimis- ja geodeesia osakonna juhataja. Marek on lõpetanud 2001. aastal Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse eriala ning 2011. aastal samas koolis teedeehituse eriala.

 

Madis Gilden, hoonete projekteerimise osakonna juhataja
Madis Gilden asus Nordeconi tööle 2015. aastal projekteerimise projektijuhina. Alates aprillist 2016 on ta hoonete projekteerimise osakonna juhtaja. Varasem töökogemus on tal Novarc Group ASst (EA Reng AS) ja K-Projekt ASst.  Madis on lõpetanud 2015. aastal Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse eriala.