Müük ja ettevalmistus

Ando Voogma

Ando Voogma, projekteerimise ja kinnisvaraarenduse divisjoni juht

Ando Voogma asus Nordeconi tööle 1996. aastal, olles aastatel 2002-2005 kontserni juhatuse liige ning IT ja arendusdirektor. Alates 2005. aastast on Ando olnud Nordecon AS emaettevõtte Nordic Contractors AS kontserni kuuluva kinnisvaraarendusettevõtte AS Arealis juhatuse liige. Aastatel 2017-2020 oli Ando Voogma Nordecon ASis  juhatuse liige. Ando Voogma on 1993. aastal lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus-tsiviilehituse eriala.

Avo Ambur, eelarvestamise ja eritööde divisjoni juht

Avo Ambur töötas aastatel 2002-2017 Nordeconi juhatuse liikmena, vastutades peamiselt müügi ja ettevalmistuse eest. Alates 3. augustist 2020 töötab Avo Nordecon AS eelarvestamise ja eritööde divisjoni juhina. Avo on 1993. aastal lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus-tsiviilehituse eriala ja talle on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinseneri kutse, tase 7.

Ats Janno, ostuosakonna juhataja

Ats Janno asus kontserni tööle 2004. aastal. Ta on täitnud objektiinseneri ja objektijuhi tööülesandeid. Alates 2013. aastast on Ats Janno ostuosakonna juhataja. Varasemalt on Ats töötanud Restor ASis ja Matek OÜs. Ats on 2005. aastal lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis ehitustehnika eriala. Atsile on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinseneri kutse, tase 7.

Deniss Berman, KVVKJ osakonna juhataja

Deniss töötab Nordeconis alates 2015. aastast. Alates 01. novembrist 2018 on Deniss KVVKJ osakonna juhataja, enne seda täitis ta KVVKJ projektijuhi tööülesandeid. Varasem töökogemus on Denissil EVR Infra ASst ja RBSSkals Buvsabiedriba SIAst. Kõrghariduse on ta omandanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis, kus õppis hoonete ehituse eriala. 2014. aastal omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis kütte ja ventilatsiooni erialal magistrikraadi. Denissile on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusinseneri kutse, tase 7. ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ehitusjuhi kutse, tase 6. Deniss on Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride ühenduse liige.

Elari Valmas, eelarvestamise osakonna juhataja

Elari asus Nordeconis tööle alates 2010. aastast. Alates 01. novembrist 2019 on Elari eelarvestamise osakonna juhataja, varasemalt täitis hoonete eelarvestaja ja hoonete eelarvestamise juhi tööülesandeid. Kõrghariduse on ta omandanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis, kus õppis hoonete ehituse eriala.

Katrina Šokman, kinnisvaraarenduse osakonna juht

Katrina töötab Nordeconis alates 2018. aastast. Alates 01. novembrist 2019 Kinnisvaraarenduse osakonna juhina, enne seda täitis ta kinnisvara arendusjuhi tööülesandeid. Viimane töökogemus on Katrinal Swedbanki Gruppi kuuluvast Ektornet Management Estoniast, tehes seal investeeringute juhi tööd. Katrinal on magistrikraad kinnisvara planeerimise erialal ja ta on töötanud kinnisvara hindajana, omades Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu poolt väljastatavat kinnisvara hindaja kutsetunnistust.

Madis Kerner, hoonete projekteerimise osakonna juhataja

Madis töötab Nordeconis alates 2017. aastast. Alates 01.jaanuarist 2020 on Madis hoonete projekteerimise osakonna juht, enne seda täitis BIM ja projekteerimise projektijuhi tööülesandeid. Varasem töökogemus on Madisel Skanska USA Building Inc.-st ja Tartu Ehitus OÜ-st. Kõrghariduse on ta omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis, kus õppis hoonete ehituse eriala ja talle on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt omistatud diplomeeritud ehitusinseneri kutse, tase 7.

Marek Suviste, rajatiste projekteerimise ja geodeesia osakonna juhataja

Marek Suviste töötab kontsernis alates 2001. aastast. Marek on täitnud töödejuhataja ja geodeedi tööülesandeid. 2006. aastal sai temast rajatiste projekteerimise ja geodeesia osakonna juhataja. Marek on 2001. aastal lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse eriala ning 2011. aastal samas koolis teedeehituse eriala.  Marekile on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud teedeinseneri kutse, tase 7.

Tanel Kivipõld, elektritööde osakonna juhataja

Tanel Kivipõld töötab kontsernis alates 2006. aastast. Ta on täitnud elektritööde spetsialisti tööülesandeid elektri-, nõrkvoolu- ja automaatikatööde valdkonnas. Alates 2014. aastast on Tanel elektritööde osakonna juhataja. Tanel omandas tehnikateaduse magistrikraadi 2010. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis elektroenergeetika erialal, 2014. aastal kaitses ta samas filosoofiadoktori kraadi. Tanelile on omistatud Eesti Elektroenergeetika Seltsi poolt elektrivõrkude ja -süsteemide alal volitatud elektriinseneri kutse, tase 8 ja Eesti Turvaettevõtete Liidu poolt turvasüsteemide tehniku kutse, tase 5.  Inspecta Estonia OÜ poolt on talle väljastatud A-pädevustunnistus.

Tiiu Pirbe, hankeosakonna juhataja

Tiiu Pirbe asus kontserni tööle 2010. aastal juhtiva hankespetsialistina. Alates 1. veebruarist 2019 on Tiiu Nordeconi hankeosakonna juhataja. Enne Nordeconi tööle asumist töötas Tiiu Kaitseministeeriumi infrastruktuuri osakonnas. Tiiu on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse eriala.

Tormi Müür, tehniline direktor

Tormi Müür asus kontserni tööle 2010. aastal eelarvestajana. Ta on täitnud tehnovõrkude eelarvestamise juhi ning hoonete ja tehnovõrkude eelarvestamise juhi ülesandeid. Alates  1. oktoobrist 2017 on Tormi Nordeconi tehniline direktor. Aastatel 2012–2015 töötas ta ka lektorina Tallinna Tehnikaülikoolis õppeaines „Ehituse maksumuse hindamine“. Tormi omandas 2010. aastal tehnikateaduste magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Tormile on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt volitatud ehitusinseneri kutse, tase 8.