Juhatus


  

Erkki Suurorg, juhatuse liige, juhatuse esimehe kohusetäitja
Erkki Suurorg töötab Nordeconi kontsernis 1999. aastast. Ta on täitnud projektijuhi ja divisjonijuhi ülesandeid ning 2005. aastast  juhatuse liikme kohuseid. Erkki vastutab Nordeconi ehitustegevuse eest Eestis. Alates 2017  augustist on  Erkki Suurorg Nordecon ASi juhatuse esimehe kohusetäitja.  Erkki on lõpetanud 1997. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tsiviilehituse eriala. 2016. aastal valiti  Erkki Suurorg. Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatusse. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu liige ja omab volitatud ehitusinseneri V kutset.


Priit Luman, juhatuse liige
Alates 1. maist 2017 on Priit Luman Nordecon ASi juhatuse liige, tema vastutusvaldkonnaks on ettevõtte tegevus välisturgudel. Ta on töötanud Nordeconi kontserni kuuluvates ettevõtetes alates 2006. aastast erinevatel ehitustööde juhtimisega seotud ametipositsioonidel. 2013. aastast alates oli ta hoonete ehituse divisjoni direktor. Priit lõpetas 2010. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tööstus- ja tsiviilehituse õppe omandades tehnikateaduste magistrikraadi cum laude. Alates 2017. aastast täiendab Priit ennast Aalto ülikooli EMBA programmis. Priit Lumanile on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinseneri V tase.


asd

Maret Tambek, juhatuse liige
Alates 1. maist 2017 on  Maret Tambek Nordecon ASi juhatuse liige vastutades kontserni finantsjuhtimise ja tugiteenuste eest. Maret  töötab kontsernis alates 2007. aastast, kui ta alustas tööd  Nordecon Infra ASi finantsjuhina.  Kontserni pearaamatupidaja ametikohale asus ta 2010. aasta kevadel ning alates juulist 2014 oli ta kontserni finantsdirektor. Varasemalt on Maret töötanud üksteist aastat audiitorina KPMG Baltics ASis. 1992–1996 töötas ta spetsialistina Eesti Pangas. Maret lõpetas 1989. aastal Tallinna Polütehnilise Instituudi (praeguse Tallinna Tehnikaülikooli) tööstuse juhtimise ja planeerimise eriala. Maret on vandeaudiitor ning Eesti Audiitorkogu liige.


Ando Voogma, juhatuse liige
Ando Voogma asus  Nordecon ASi tööle 1996 aastal, olles aastatel 2002 kuni 2005 kontserni juhatuse liige ning IT ja arendusdirektor. Alates 2005 aastast on Ando olnud Nordecon AS  emaettevõtte Nordic Contractors AS kontserni kuuluva kinnisvaraarendusettevõtte AS Arealis juhatuse liige. Ando Voogma on  lõpetanud 1993. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tööstus-tsiviilehituse eriala.  Ando vastutab müügi ja ettevalmistuse eest.