Ehitustegevus

 

 

Kaspar Kasemaa, hoonete ehituse direktor
Kaspar Kasemaa asus Nordeconi kontserni tööle 2005. aastal objektiinsenerina. 2011. aastast alates täitis ta projektijuhi kohustusi, 2017. aastal  sai temast hoonete ehituse divisjoni direktor.  Kasparil on Tallinna Tehnikaülikoolist tehnikateaduste magistri kraad tööstus- ja tsiviilehituse erialal.

 

Ain Pähkel, teedeehituse direktor
Ain Pähkel asus kontserni tööle 2002. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2009. aastal teedeehituse divisjoni juht. 2011. aastast alates on Ain teedeehitus- ja tootmisdivisjoni juht. Ain on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis tsiviilehituse eriala ja täiendanud teadmisi Tallinna Tehnikaülikoolis, kus omandas tehnikateaduse magistri (teedeehitus) kraadi cum laude. Ain on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud teedeinsener, tase 7.

Reedik Raudla, insenerehituse direktor
Reedik Raudla asus kontserni tööle 1996. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2010. aastast insenerehituse divisjoni juht. Enne Nordeconi asumist töötas Reedik Teede REV-2s töödejuhatajana. Reedik on lõpetanud 1999. aastal Tallinna Tehnikaülikooli transpordiehituse eriala, 2001. aastal omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis tehnikamagistri kraadi. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinsener tee-, silla- ja üldehituse valdkondades, tase 8.

  

Toomas Rell, elamuarenduse osakonna juhataja, Lõuna-Eesti piirkonna juht
Toomas Rell tuli kontserni tööle 2005. aastal. Ta on töötanud erinevatel kinnisvaraarenduse valdkonna ametikohtadel. Alates 2009. aastast on Toomas kinnisvaraosakonna juhataja. Juhtimiskogemuse omandas ta aastail 1995–2005 ASis Põltsamaa Felix. Toomasel on kõrgharidus Eesti Põllumajandusülikoolist (Eesti Maaülikool).