Ehitustegevus

  

Erkki Suurorg, juhatuse liige
Erkki Suurorg töötab Nordeconi kontsernis 1999. aastast. Ta on täitnud projektijuhi ja divisjonijuhi ülesandeid ning 2005. aastast  juhatuse liikme kohuseid. Erkki vastutab Nordeconi kontsernis põhitegevuse eest. Erkki on lõpetanud 1997. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tsiviilehituse eriala. 2016. aastal valiti  Erkki Suurorg Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatusse. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu liige ja omab volitatud ehitusinseneri V kutset.

 

Kaspar Kasemaa, hoonete ehituse direktor
Kaspar Kasemaa asus Nordeconi kontserni tööle 2005. aastal objektiinsenerina. 2011. aastast alates täitis ta objektijuhi kohustusi, 2014. aastal  sai temast projektijuht. Kaspar õpib Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituse erialal.

 

Reedik Raudla, insenerehituse direktor
Reedik Raudla asus kontserni tööle 1996. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2010. aastast insenerehituse divisjoni juht. Enne Nordeconi asumist töötas Reedik Teede REV-2s töödejuhatajana. Reedik on lõpetanud 1999. aastal Tallinna Tehnikaülikooli transpordiehituse eriala, 2001. aastal omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis tehnikamagistri kraadi. Talle on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt omistatud diplomeeritud ehitusinseneri V tase tee-, silla- ja üldehituse valdkondades.

 

Ain Pähkel, teedeehituse direktor
Ain Pähkel asus kontserni tööle 2002. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2009. aastal teedeehituse divisjoni juht. 2011. aastast alates on Ain teedeehitus- ja tootmisdivisjoni juht. Ain on lõpetanud 2004. aastal Tallinna Tehnikakõrgkoolis tsiviilehituse eriala. Ainile on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud teedeinseneri VII tase.

  

Toomas Rell, elamuarenduse osakonna juhataja, Lõuna-Eesti piirkonna juht
Toomas Rell tuli kontserni tööle 2005. aastal. Ta on töötanud erinevatel kinnisvaraarenduse valdkonna ametikohtadel. Alates 2009. aastast on Toomas kinnisvaraosakonna juhataja. Juhtimiskogemuse omandas ta aastail 1995–2005 ASis Põltsamaa Felix. Toomasel on kõrgharidus Eesti Põllumajandusülikoolist (Eesti Maaülikool).