Ehitustegevus

 

Erkki Suurorg , juhatuse liige

Erkki Suurorg töötab Nordeconi kontsernis 1999. aastast. Ta on täitnud projektijuhi ja divisjonijuhi ülesandeid ning 2005. aastast juhatuse liikme kohuseid. Erkki vastutab Nordeconi ehitustegevuse eest Eestis. Alates 2017 augustist kuni 2017. aasta detsembrini oli Erkki Suurorg Nordecon ASi juhatuse esimehe kohusetäitja. Erkki on lõpetanud 1997. aastal Tallinna Tehnikaülikooli tsiviilehituse eriala. 2016. aastal valiti Erkki Suurorg. Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatusse. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu liige ja on volitatud ehitusinsener, tase 8.

Ain Pähkel, teedeehituse direktor

Ain Pähkel asus kontserni tööle 2002. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2009. aastal teedeehituse divisjoni juht. 2011. aastast alates on Ain teedeehitus- ja tootmisdivisjoni juht. Ain on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis tsiviilehituse eriala ja täiendanud teadmisi Tallinna Tehnikaülikoolis, kus omandas tehnikateaduse magistri (teedeehitus) kraadi cum laude. Ain on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud teedeinsener, tase 7.

Reedik Raudla, insenerehituse direktor

Reedik Raudla asus kontserni tööle 1996. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2010. aastast insenerehituse divisjoni juht. Enne Nordeconi asumist töötas Reedik Teede REV-2s töödejuhatajana. Reedik on lõpetanud 1999. aastal Tallinna Tehnikaülikooli transpordiehituse eriala, 2001. aastal omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis tehnikamagistri kraadi. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinsener tee-, silla- ja üldehituse valdkondades, tase 8.

Toomas Rell, elamuarenduse osakonna juhataja, Lõuna-Eesti piirkonna juht

Toomas Rell tuli kontserni tööle 2005. aastal. Ta on töötanud erinevatel kinnisvaraarenduse valdkonna ametikohtadel. Alates 2009. aastast on Toomas kinnisvaraosakonna juhataja. Juhtimiskogemuse omandas ta aastail 1995–2005 ASis Põltsamaa Felix. Toomasel on kõrgharidus Eesti Põllumajandusülikoolist (Eesti Maaülikool).