Ehitustegevus

 

Meelis Kann

Meelis Kann, hoonete ehituse direktor

Alates 2018. aasta märtsist on Meelis Kann Nordecon ASis hoonete ehituse direktor. Meelis Kann alustas tööd Nordecon ASis 2004. aastal kvaliteedikontrolli spetsialistina. 2007. aastal sai temast kvaliteediosakonna juhataja. Meelis töötas varasemalt projektijuhina Ahti Väin Konsult OÜs. 1998. aastal lõpetas Meelis Eesti Maaülikoolis maaehituse eriala.

Ain Pähkel, teedeehituse direktor

Ain Pähkel asus kontserni tööle 2002. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2009. aastal teedeehituse divisjoni juht. 2011. aastast alates on Ain teedeehitus- ja tootmisdivisjoni juht. Ain on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis tsiviilehituse eriala ja täiendanud teadmisi Tallinna Tehnikaülikoolis, kus omandas tehnikateaduse magistri (teedeehitus) kraadi cum laude. Ain on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud teedeinsener, tase 7.

Reedik Raudla, insenerehituse direktor

Reedik Raudla asus kontserni tööle 1996. aastal töödejuhatajana, seejärel sai temast projektijuht ning 2010. aastast insenerehituse divisjoni juht. Enne Nordeconi asumist töötas Reedik Teede REV-2s töödejuhatajana. Reedik on lõpetanud 1999. aastal Tallinna Tehnikaülikooli transpordiehituse eriala, 2001. aastal omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis tehnikamagistri kraadi. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinsener tee-, silla- ja üldehituse valdkondades, tase 8.