Ehitustegevus

 

Meelis Kann

Meelis Kann, hoonete ehituse direktor

Meelis Kann töötab kontsernis alates 2004. aastast. Ta on täitnud kvaliteedikontrolli spetsialisti ja kvaliteediosakonna juhataja tööülesandeid. Alates 2018. aastast on Meelis Nordeconi hoonete ehituse direktor. Varasemalt töötas ta projektijuhina Ahti Väin Konsult OÜs. 1998. aastal lõpetas Meelis Eesti Põllumajandusülikoolis (Eesti Maaülikoolis) maaehituse eriala. Meelisele on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt omistatud ehitusinseneri kutse, tase IV.

Ain Pähkel, teedeehituse direktor

Ain Pähkel asus kontserni tööle 2002. aastal. Ta on täitnud töödejuhataja, projektijuhi ja teedeehituse divisjoni juhi tööülesandeid.  2011. aastast alates juhib Ain teedeehitus- ja tootmisdivisjoni. Ain on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis tsiviilehituse eriala ja täiendanud teadmisi Tallinna Tehnikaülikoolis, kus omandas tehnikateaduse magistri (teedeehitus) kraadi cum laude. Ainile on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt omistatud diplomeeritud teedeehituse inseneri kutse, tase 7.

Reedik Raudla, insenerehituse direktor

Reedik Raudla asus kontserni tööle 1996. aastal. Ta on täitnud töödejuhataja ja projektijuhi tööülesandeid. Alates 2009. aastast on Reedik juhtinud insenerehituse divisjoni juht. Enne Nordeconi asumist töötas taTeede REV-2s töödejuhatajana. Reedik on 1999. aastal lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis ehituse eriala, 2001. aastal omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis tehnikamagistri kraadi transpordiehituse erialal. Reedikule on omistatud Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt diplomeeritud ehitusinseneri kutse, tase V.