Ehitustegevus

 

Priit Luman, juhatuse liige

Priit Luman töötab kontsernis alates 2006. aastast. Ta on täitnud ehitustööde juhtimisega seotud tööülesandeid ja olnud hoonete ehituse divisjoni direktor. Alates 1. maist 2017 on Priit Nordecon ASi juhatuse liige, tema vastutusvaldkonnaks on ehitustegevuse juhtimine ning ettevõtte tegevus välisturgudel. Priit lõpetas 2010. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituse õppe, omandades tehnikateaduste magistrikraadi cum laude ning 2018. aastal EMBA magistrikraad Aalto ülikoolist. Priit omab volitatud ehitusinseneri 8. kutsetaset. 

Meelis Kann

Meelis Kann, hoonete ehituse divisjoni juht

Meelis Kann töötab kontsernis alates 2004. aastast. Ta on täitnud kvaliteedikontrolli spetsialisti ja kvaliteediosakonna juhataja tööülesandeid. Alates 2018. aastast on Meelis Nordeconi hoonete ehituse divisjoni. Varasemalt töötas ta projektijuhina Ahti Väin Konsult OÜs. 1998. aastal lõpetas Meelis Eesti Põllumajandusülikoolis (Eesti Maaülikoolis) maaehituse eriala.

Erkki Suurorg, insenerehituse divisjoni juht

Erkki Suurorg töötab Nordecon AS insenerehituse divisjoni juhina alates septembrist 2020. Varasemalt, aastatel 1999-2018, töötas Erkki Nordeconi kontsernis erinevatel ametikohtadel, täites ajavahemikul 2005-2018 juhatuse liikme rolli. Erkki on 1997. aastal lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tsiviilehituse eriala. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu volikogu ja kutsekomisjoni liige ning omab volitatud ehitusinseneri 8. kutsetaset.

Veikko Vapper, teedeehituse divisjoni juht

Veikko Vapper töötab Nordecon AS teedeehituse divisjoni juhina alates septembrist 2020. Varasemalt on ta töötanud Infra tegevusala juhatajana AS-is YIT Eesti ja enne seda samas firmas taristuprojektide valdkonnajuhina. Varasemalt on Veikko töötanud Lemminkäinen Eesti AS-is objekti- ja projektijuhina, käivitanud samas kontsernis geotehnika ja betoonrajatiste üksuse ning juhtinud seda Baltimaades. Veikko on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli transpordiehituse bakalaureuse- ja magistriõppe ning omab volitatud inseneri kutsetunnistusi teede- ja sillaehituse erialadel.

Kristo Tamm, Nordecon Pärnu divisjoni juht

Kristo Tamm liitus Nordeconiga 2020. aastal ja ta juhib Nordecon Pärnu divisjoni. Tal on pikaajaline ehitusvaldkonna kogemus nii eelarvestaja, projektijuhi kui kinnisvaraarenduse valdkonna juhina. Lisaks on ta vastutanud juhatuse liikmena element- ja moodulmaju tootva ettevõtte tootmise ja ärijuhtimise eest. Kristo on õppinud Eesti Maaülikoolis maaehituse eriala.