Heategevus

Peame tähtsaks haridust, kultuuri, ühiskonna harmoonilist arengut ja koostoimimist: erinevate toetusprojektide raames on esiplaanil eelkõige laste ja noortega seonduv.

Nordecon on üks Nõmme Erakooli asutajatest ning iga-aastane suurtoetaja. Koostöö on tihe ka Tallinna Tehnikaülikooliga. Muu hulgas finantseeris Nordecon aastatel 2008-2015  jooksul TTÜ Inseneriteaduskonna tugevusõpetuse labori uute seadmete ostu, et tagada tulevastele ehitajatele teadmiste arendamiseks kaasaegsed võimalused. Igal aastal antakse välja Heinrich Laulu nimelist Nordeconi stipendiumit TTÜ doktoriõppe üliõpilasele ning eraldi ka ühele tublile ehituseriala bakalaureuseõppe üliõpilasele. Samuti toetab Nordecon tehnikatudengite korvpallimeeskonda.

Alates 2013 oleme laser klassi purjetaja Karl-Martin Rammo toetaja. Karl-Martin osales 2016 Rio de Janeiro olümpiamängudel, täna valmistub ta 2020 Tokyo olümpiamängudeks. Alates 2019. aastast on Nordecon ka kiiruisutaja Saskia Alusalu suurtoetaja, valmistumisel 2022 Pekingi taliolümpiaks.

Aastaid oleme pidanud oluliseks Eesti Kaitseväe arengu toetamist – pikaajaline toetusleping Riigikaitse Edendamise Sihtasutusega on loodud Eesti kaitseväes teeniva parima ohvitseri ja allohvitseri tunnustamiseks.

Koos heade partneritega oleme ka koalitsiooni "Ettevõtted HIV vastu" asutajaliige.

Juba aastaid on kestnud hea koostöö Tallinna Linnateatriga, mis suudab ikka ja jälle pakkuda parimaid elamusi paljudele teatrisõpradele.